Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Bałdyga i Dariusz Jarosz odchodzą z SEC Newgate Polska

Ewa Bałdyga i Dariusz Jarosz zarządzali SEC Newgate Polska (Martis Consulting) od 15 lat (Fot/screen/linkedin.com/in/ewa-bałdyga)

Dariusz Jarosz, prezes SEC Newgate Polska (Martis Consulting), i Ewa Bałdyga, wiceprezes, po 15 latach prowadzenia agencji podjęli decyzję o sprzedaży swoich udziałów i rezygnacji z zasiadania w zarządzie.

Jarosz i Bałdyga zamierzają skupić się na rozwoju portalu informacyjnego Polityka Zdrowotna. Drugim obszarem ich zainteresowań jest ESG. "Pracujemy nad nową formułą portalu esg.pl, który obecnie jest oparty o zasoby przejętego przez nas invesgo.pl" – napisała Bałdyga na LinkedIn.

Czytaj też: Tobiasz Wybraniec i Paweł Kowalczyk opuszczają agencję GetHero

Zarządzanie agencją przejął Maciej Powroznik, który dotychczas pełnił obowiązki communication directora.

Agencja public relations Martis Consulting w sierpniu br. zmieniła nazwę na SEC Newgate Polska. Od 2016 roku głównym udziałowcem Martis Consulting jest włoska agencja public relations SEC, która nabyła 60 proc. jej udziałów. Agencja pracowała dla takich klientów jak Strabag, Boryszew, KGHM, MCI, PLL LOT, BGK, Ciech, Grupa Azoty czy Grupa Lotos.

Na polskim rynku od wiosny ubiegłego roku działa również agencja SEC Newgate CEE, założona przez Zofię Bugajną-Kasdepke, Joannę Poniatowską i Sebastiana Hejnowskiego. Firma funkcjonuje jako sieciowy, regionalny hub obsługujący klientów na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Inwestorem agencji jest SEC Newgate, która posiada 51 proc. udziałów w agencji.

Czytaj też: Przetarg T-Mobile zakończony. Wygrała agencja PZL

(AMS, 09.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.