Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Towarzystwo Dziennikarskie z okazji swojej rocznicy przeprowadzi debatę o korespondentach wojennych

Debatę poprowadzi Bartosz Wieliński, zastępca red. naczelnego "Gazety Wyborczej (fot. materiały prasowe)

Z okazji 10-lecia Towarzystwa Dziennikarskiego w redakcji "Gazety Wyborczej" w Warszawie odbędzie się debata zatytułowana "Dylematy korespondentów wojennych".

Poprowadzi ją Bartosz Wieliński, zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", a udział w niej wezmą: Konstanty Gebert – Kultura Liberalna, Jagoda Grondecka – niezależna reporterka, Miłada Jędrysik – OKO.press – i Mateusz Lachowski z Polsatu.

Czytaj też: Już rok TK mrozi sprawę dotyczącą dostępu do informacji publicznej. "Władzy to pasuje"

Andrzej Krajewski, jeden z członków Towarzystwa, tłumaczy, skąd temat debaty: – Trwa wojna, część dziennikarzy jest obecna na froncie. W kraju też nie ma spokoju. Myślę, że to temat bardzo aktualny – mówi Krajewski.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 18, w środę 14 grudnia. Wstęp za zaproszeniami, ale – jak zapewnia Andrzej Krajewski – wszyscy zainteresowani są mile widziani.

(AMS, 09.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.