Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Świąteczne życzenia z przesłaniem od Publicis Groupe

Film "Świąteczne Życzenia Publicis Groupe 2023” został stworzony przez Le Truc, we współpracy z Prodigious (screen: YouTube/Publicis Groupe)

Maurice Lévy i Arthur Sadoun - szefowie Publicis Groupe - tradycyjnie składają bożonarodzeniowe życzenia w formie wideo. W tym roku udział Michaela Douglasa ma zwrócić uwagę na ważny społecznie problem - wirusa HPV, mogącego być przyczyną nowotworu.

Zamiast, jak co roku, świętować osiągnięcia, Grupa postanowiła wykorzystać zasięgi swojego corocznego filmu z życzeniami świątecznymi, aby zwiększyć świadomość na temat występowania wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV). U Arthura Sadouna na początku tego roku zdiagnozowano raka wywołanego właśnie tym typem wirusa.

Czytaj też: Grand Press 2022: nominacje w kategoriach News, Dziennikarstwo śledcze oraz Publicystyka

Do Lévy'ego i Sadouna w tegorocznych życzeniach dołączył gość specjalny, Michael  Douglas, który również przeszedł raka wywołanego przez HPV. Zachęca on wszystkich w Publicis Groupe na całym świecie - i nie tylko - do ochrony siebie i swoich bliskich przed chorobami nowotworowymi.

Film "Świąteczne Życzenia Publicis Groupe 2023” został stworzony przez Le Truc, we współpracy z Prodigious.

(AMS, 07.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.