Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Średnio 43 tys. widzów ogląda program "Polak potrafi" w Zoom TV

W programie "Polak potrafi" występują Polacy, którzy odnieśli sukces zawodowy za granicą (fot. materiały prasowe)

Średnio 43 tys. widzów ogląda w naziemnym kanale Zoom TV (Grupa Kino Polska) program "Polak potrafi".

Stacja nadaje program od 11 listopada w piątki ok. 20. Dotychczas najwięcej widzów przyciągnął pierwszy odcinek - 67 tys. Po pierwszych trzech odcinkach, emitując "Polak potrafi", Zoom TV ma średnio 0,32 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 0,27 proc. w grupie komercyjnej 16-59.

Z kolei średnia dla wszystkich dotychczasowych emisji (do 27 listopada), w tym powtórkowych, to 33 tys. widzów (0,33 proc. w grupie ogólnej 4+ i 0,37 proc. w grupie komercyjnej 16-59).

Czytaj też: TVN z powodu meczu Polaków przesuwa emisję "Top model" o blisko pół godziny

Dla porównania Zoom TV notował w październiku średnio 0,54 proc. udziału w grupie ogólnej 4+ oraz 0,6 proc. w komercyjnej 16-59.

W programie "Polak potrafi" występują Polacy, którzy odnieśli sukces zawodowy za granicą. W każdym odcinku jest przedstawiana historia innego bohatera. Program produkuje firma Make It.

Dane: Nielsen Media.

(MNIE, 30.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.