Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Listopad 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Młynarski, związany z Radiem Nowy Świat, ma mieć audycję w radiowej Dwójce

Jan Młynarski z Polskiego Radia odszedł w marcu 2020 roku (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Program II Polskiego Radia w 2023 roku chce wprowadzić do ramówki audycję Jana Młynarskiego – dowiedział się "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że Jan Młynarski w swoim autorskim programie ma prezentować muzykę z czasów przed- i powojennych. Radiowa Dwójka zamierza emitować audycję artysty w sobotnie popołudnia.

Czytaj też: TVP VOD po zmianach w serwisie nie przybyło na razie użytkowników

Informacja o audycji Jana Młynarskiego znalazła się w przygotowanym przez kierownictwo Programu II dokumencie dotyczącym przyszłorocznej ramówki, do którego dotarł "Presserwis". Polskie Radio jednak zaprzecza. "Nieprawdą jest jakoby Pan Jan Młynarski miał prowadzić audycje w Polskim Radiu" - przekazała nam rzeczniczka spółki Monika Kuś.

Jan Młynarski z Radiem Nowy Świat związał się od 2020 roku, jest autorem "Wesołej fali Janka Młynarskiego". Wcześniej – od 2018 roku – prowadził program w Programie III Polskiego Radia.

Od 2023 roku Program II nadawać będzie także audycję "Czwartek z reportażem" (co tydzień o 21.30), w której zamierza prezentować reportaże – zarówno premierowe, jak i archiwalne. W tym paśmie w poniedziałki o 21.30 raz w miesiącu słuchać będzie można programu "Aleksander hrabia Fredro – jego czasy i twórczość" (2023 rok ustanowiono Rokiem Aleksandra Fredry).

Czytaj też: Rekordowy tydzień serwisu Meczyki.pl. Mundial napędza użytkowników

(KOZ, 29.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.