Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rekordowy tydzień serwisu Meczyki.pl. Mundial napędza użytkowników

W redakcji Meczyki.pl pracują m.in. Tomasz Włodarczyk, były wicenaczelny "Przeglądu Sportowego" i Janusz Basałaj, były dyrektor Canal+ Sport (fot. Meczyki.pl)

Serwis Meczyki.pl poinformował, że piłkarskie Mistrzostwa Świata w Katarze pozwoliły na pobicie rekordów pod względem liczby użytkowników.

Sebastian Felkner, prezes spółki Online Venture, do której należą m.in. serwis piłkarski Meczyki.pl i portal poświęcony grom wideo PPE.pl, na LinkedIn napisał, że ostatni tydzień był rekordowy pod względem statystyk. Meczyki.pl miały 3,21 mln unikalnych użytkowników. Poprzedni topowy wynik to 2,5 mln. Średnio serwis w związku z mundialem odwiedzało 756 tys. fanów dziennie, a liczba odsłon sięgnęła 20,5 mln.

Czytaj też: Czesław Michniewicz nie prowadzi dobrej komunikacji z dziennikarzami. "Oblężona twierdza"

W dyskusji pod wpisem Felkner dodał, że wpływ formy reprezentacji ma istotne znaczenie dla wyników portalu. "4 mln to raczej na dniach. Celujemy w ponad 6 mln w trakcie całego turnieju" – dopisał prezes.

(ŁO, 29.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.