Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Święta z Gesslerami" w grudniu w TVN

W finałowym odcinku Magda Gessler zaprosi rodziny na świąteczną ucztę, na której znajdą się również jej najbliżsi (fot. materiały prasowe)

TVN pokaże w grudniu program "Święta z Gesslerami" z Magdą Gessler i jej najbliższymi – dowiedział się "Presserwis".

Magda Gessler odwiedzi trzy rodziny przygotowujące się do nadchodzącej Wigilii. W czwartym, finałowym odcinku, zaprosi rodziny na świąteczną ucztę, na której znajdą się również jej najbliżsi: Lara Gessler, Tadeusz Müller oraz Mirosław Ikonowicz. Rodziny podzielą się na trzy grupy kierowane przez Magdę Gessler, Larę Gessler i Tadeusza Müllera. Każda przygotuje trzy dania wigilijne.

Czytaj też: Programy specjalne na mundial w TVN 24

TVN będzie pokazywać "Święta z Gesslerami" we wtorek 20 grudnia, w środę 21 grudnia i w czwartek 22 grudnia o 21.35 oraz w sobotę 24 grudnia o 18. Emisje powtórkowe zaplanowane są w okresie świątecznym w TVN Style i Food Network.

Za produkcję programu odpowiada Constantin Entertainment Polska.

Czytaj też: Producent teleturnieju "Jeden z dziesięciu" zakończył rok na małym minusie

(KOZ, 21.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.