Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Listopad 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Nowy Świat szykuje koncert solidarnościowy dla Akademii Teatralnej w Warszawie

Koncert "Artyści dla Akademii Teatralnej" poprowadzą Joanna Kołaczkowska i Wojciech Malajkat (fot. materiały prasowe)

W czwartek 24 listopada w Collegium Nobilium przy Teatrze Akademii Teatralnej w Warszawie odbędzie się koncert "Artyści dla Akademii Teatralnej", którego pomysłodawcą i współorganizatorem jest Radio Nowy Świat.

Radio Nowy Świat postanowiło – za pomocą kampanii informacyjnej i koncertu solidarnościowego – zwrócić uwagę opinii publicznej na niewystarczające działania resortu kultury, któremu publiczne szkolnictwo artystyczne podlega.

Czytaj też: Ciechański przestał być szefem muzycznym Trójki. "Zajęty jestem"

Koncert "Artyści dla Akademii Teatralnej" poprowadzą Joanna Kołaczkowska i Wojciech Malajkat, autor audycji "MalajKino" w Radiu Nowy Świat i rektor Akademii Teatralnej w Warszawie.

Radio Nowy Świat do udziału w koncercie zaprosiło m.in: Katarzynę Dąbrowską, Krystynę Jandę, Natalię Kukulską, Kasię Lins, Magdę Umer, Jana Młynarskiego, Adama Nowaka, Dawida Tyszkowskiego oraz Kwiat Jabłoni.

Sprzedaż biletów na koncert rozpoczęła się 10 listopada, w kasie i na stronie teatru. Dochód ze sprzedaży w całości zostanie przeznaczony na dofinansowanie Akademii. Podczas koncertu zostanie również uruchomiona zbiórka publiczna na rzecz uczelni.

Koncert będzie transmitowany na antenie Radia Nowy Świat.

Czytaj też: Media przygotowują się do Marszu Niepodległości. Nie zawsze było bezpiecznie

(KOZ, 10.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.