Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Listopad 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ciechański przestał być szefem muzycznym Trójki. "Zajęty jestem"

Łukasz Ciechański twierdzi, że dalej ma programować muzykę w Trójce (screen: YouTube.com/Trójka)

Łukasz Ciechański nie jest już szefem redakcji muzycznej Programu III Polskiego Radia.

"Ej, jakby co, to zrezygnowałem z kierowania redakcją muzyki w Trójce. Dlaczego zapytacie? A bo zajęty jestem" – napisał na Facebooku Łukasz Ciechański. Twierdzi, że dalej ma programować muzykę w Programie III.

Czytaj też: Edward Miszczak ma być gościem jubileuszowej gali Polsatu

Polskie Radio nie odpowiedziało nam na pytanie, kto będzie nowym szefem redakcji muzycznej Trójki.

Łukasz Ciechański do Programu III przyszedł w październiku 2020 roku. Początkowo prowadził poranną audycję, ale w październiku 2021 roku zniknął z poranków. Był gospodarzem innych audycji, w tym piątkowej listy przebojów i sobotniego "Departamentu rytmu". Na antenie przestał pojawiać się w czerwcu 2022 roku.

Przed dołączeniem do zespołu Programu III Łukasz Ciechański od kwietnia 2018 roku pracował w Rock Radiu (Grupa Radiowa Agory). Wcześniej, od 2009 roku, związany był z Antyradiem (Eurozet). Pracował też w innych stacjach tego nadawcy: Chillizet, Planeta FM i Radiostacji.

Czytaj też: W TVP Katowice działa komisja antymobbingowa. Przesłuchanych ma być 28 osób

(KOZ, 10.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.