Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Edward Miszczak ma być gościem jubileuszowej gali Polsatu

Edward Miszczak był członkiem zarządu i dyrektorem programowym TVN (fot. Jakub Kamiński/East News)

Były dyrektor programowy TVN Edward Miszczak ma być jednym z gości na jubileuszowej gali 30-lecia Polsatu – nieoficjalnie ustalił "Presserwis".

Gala odbędzie się 6 grudnia w Teatrze Wielkim w Warszawie i będzie transmitowana od 20 na głównej antenie Polsatu.

Edward Miszczak zastąpi Ninę Terentiew

"Presserwis" ustalił, że na gali ma pojawić się też Edward Miszczak, który – według nieoficjalnych informacji, do których "Presserwis" dotarł już we wrześniu – od stycznia zostanie dyrektorem programowym Polsatu, zastępując Ninę Terentiew. Sama Terentiew ma pozostać w strukturach stacji. Obecnie, poza funkcją dyrektorki programowej, jest również członkinią zarządu Polsatu.

Czytaj też: Media przygotowują się do Marszu Niepodległości. Nie zawsze było bezpiecznie

Edward Miszczak był dla nas w środę nieosiągalny. Jak ustaliliśmy, nadal obowiązuje go zakaz konkurencji, co jednak nie wyklucza jego pojawienia się na imprezie Polsatu.

Edward Miszczak z TVN był związany do końca czerwca br. Pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora programowego TVN. Odpowiadał za główny kanał TVN, połączone portfolio rozrywkowych kanałów tematycznych i naziemnych oraz za produkcję treści programowych. Dyrektorem programowym TVN był od 1998 roku. Wcześniej współtworzył RMF FM. Pracę zawodową zaczynał w Radiu Kraków.

Czytaj też: W TVP Katowice działa komisja antymobbingowa. Przesłuchanych ma być 28 osób

(MNIE, 10.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.