Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 04, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Canal+ ze specjalnymi wydaniami "Wysokiego Pressingu" o piłkarskim mundialu

Canal+ nie ma praw do turnieju, ale w swoim magazynie skupi się na analizach spotkań przez ekspertów (fot. Pixabay.com)

Stacje grupy Canal+ będą emitowały specjalne wydania programu "Wysoki Pressing", poświęcone piłkarskiemu mundialowi w Katarze.

– W dniach meczowych polskiej reprezentacji oraz przed półfinałami i finałem planujemy emisję dedykowanego magazynu "Wysoki Pressing" – mówi "Presserwisowi" Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+.

Czytaj też: Tok FM i Sport.pl z podcastem o przygotowaniach do piłkarskiego mundialu

Wśród prowadzących mundialowe wydania "Wysokiego Pressingu" będą Daria Kabała-Malarz, Michał Kołodziejczyk i Przemysław Rudzki. Canal+ nie ma praw do turnieju, ale w swoim magazynie skupi się na analizach spotkań przez ekspertów.

Piotr Kaniowski informuje, że tematy mundialowe zagoszczą również w codziennym programie informacyjnym "News+", emitowanym m.in. w Canal+ Sport 5. Stacja nie wysyła jednak nikogo do Kataru.

Program o piłkarskich Mistrzostwach Świata szykuje też Polsat Sport.

Pełne prawa do piłkarskiego mundialu ma Telewizja Polska.

Czytaj też: Nowy „Press”: Jacoń mówi o walce i bezbronności, Manowska koloryzuje, Lis nadal milczy, a Świrski tropi zdrajców

(MNIE, 04.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.