Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

CPC Brand Consultants i Papaya Films ruszają z nowym formatem podcastowym

Pierwszym gościem podcastu była Inga Songin, regional marketing director PLEE Reckitt (fot. materiały prasowe)

„Rozmowy na wynos” to spotkania z przedstawicielami branży marketingowej w Polsce i za granicą. Za koncept projektu odpowiadają Grzegorz Markowski i Antoni Trela, partnerzy CPC Brand Consultants, oraz  Kacper Sawicki, szef Papaya Films.

W podcaście prowadzący Grzegorz Markowski zachęca swoich gości do refleksji nie tylko nad kondycją branży, lecz także zaprasza ich do rozmowy o polskim społeczeństwie, życiu i relacjach.

Czytaj też: K2 Create uruchomiła grupę roboczą Metaforce

– Pomysł na ten cykl zrodził się ze wspólnej refleksji CPC i Papaya Films, że branża potrzebuje czasu i miejsca do porozmawiania o sobie samej – mówi Grzegorz Markowski, partner CPC Brand Consultants.

Pierwszym gościem podcastu była Inga Songin, regional marketing director PLEE Reckitt. Rozmowy będą ukazywały się co miesiąc. Podcast dostępny jest na YouTube i Spotify.

Czytaj też: Badanie Mediahub: Generacja Z się nie buntuje

(AMS, 21.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.