Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet uruchamia aplikację z podcastami. Pełny dostęp w Onet Premium

Na liście najpopularniejszych podcastów Onetu jest polityczny „Stan Wyjątkowy” Andrzeja Stankiewicza, Dominiki Długosz, Renaty Grochal i Kamila Dziubki, „Raport międzynarodowy” Witolda Jurasza, „WojewódzkiKędzierski”, „W cieniu sportu”, „Tak mamy!” i „O serialach” (fot. materiały prasowe)

Nielimitowany dostęp do aplikacji Onet Audio będą mieli subskrybenci usługi premium, czyli poszerzonej i płatnej wersji portalu.

– Część podcastów, w tym te realizowane z partnerami, będzie bez zmian dostępna w całości także na innych platformach. Pozostałe podcasty w dniu premiery i przez kolejne 24 godziny będą dostępne dla wszystkich użytkowników, a następnie w całości udostępnione zostaną w Onet Audio dla użytkowników usługi Onet Premium – tłumaczy "Presserwisowi" Agnieszka Skrzypek-Makowska, kierowniczka komunikacji zewnętrznej w Ringier Axel Springer Polska, wydawcy Onetu.

Czytaj też: Matyszkowicz zawiesił wydawcę "Wielkiego testu". Za pytanie związane karierą prezesa TVP

I dodaje: – Nielimitowany dostęp do Onet Audio jest zawarty w usłudze Onet Premium, więc nie ma możliwości zakupu dostępu do samej aplikacji.

Na liście najpopularniejszych podcastów Onetu jest polityczny „Stan Wyjątkowy” Andrzeja Stankiewicza, Dominiki Długosz, Renaty Grochal i Kamila Dziubki, „Raport międzynarodowy” Witolda Jurasza, „WojewódzkiKędzierski”, „W cieniu sportu”, „Tak mamy!” i „O serialach”.

Onet Audio ma jednak przyciągać nie tylko podcastami. – Stworzyliśmy Onet Audio, aby dać naszym słuchaczom najlepsze dziennikarstwo w jakościowej wersji audio, dlatego poza podcastami oferujemy głośne historie i artykuły do słuchania. Dajemy szansę tym, którzy nie mają czasu czytać wielu artykułów, a mogą ich posłuchać w drodze do pracy, podczas prac domowych czy na spacerze – mówi cytowana w komunikacie Sabina Lipska, dyrektorka wideo i audio w Ringier Axel Springer Polska.

Czytaj też: W prime time liderem oglądalności TVN. Dwójka poprawia wyniki w grupach komercyjnych

Subskrybenci będą mogli ponadto uczestniczyć w spotkaniach na żywo z autorami podcastów. RAS Polska informuje, że podcasty Onetu zostały odtworzone w minionym miesiącu 3,2 mln razy.

(ŁO, 21.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.