Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 14, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Szczepański prezesem International Communications Consultancy Organisation

Grzegorz Szczepański, CEO Hill + Knowlton Strategies Poland, dotychczas był wiceprezesem ICCO (fot. materiały prasowe)

Na posiedzeniu zarządu międzynarodowej organizacji branżowej International Communications Consultancy Organisation (ICCO) – do której należy Związek Firm Public Relations – Grzegorz Szczepański, CEO Hill + Knowlton Strategies Poland, dotychczasowy wiceprezes ICCO, objął funkcję prezesa. Jego kadencja potrwa dwa lata.

Poza Grzegorzem Szczepańskim do władz ICCO dołączyli Heather Kernahan ze Stanów Zjednoczonych, która objęła funkcję wiceprezeski, oraz Andras Sztaniszlav z Węgier, który będzie nowym skarbnikiem.

Czytaj też: Wokalista Michał Szpak w kampanii serialu "To nie ze mną" Stopklatki

Grzegorz Szczepański jest jednym z założycieli, a także pierwszym prezesem Związku Firm Public Relations. Związany z branżą public relations od 30 lat. Pierwsze 10 lat pracował w agencjach Burson-Marsteller i Business Communications Associates, której był twórcą i prezesem do chwili przejęcia przez Edelman PR Worldwide.

Przed objęciem stanowiska prezesa zarządu Hill + Knowlton Strategies Poland przez 10 lat pełnił funkcje dyrektora ds. korporacyjnych kolejno w Banku Pekao SA, Providencie i Grupie Żywiec. W latach 2009-2010 zasiadał w zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Public Relations (IPRA Board Member).

Jest laureatem wyróżnień branżowych, m.in. PRO PR Globe Award 2020, Gwiazda PR 2021 i ADMan Press 2021.

Czytaj też: Ogilvy przejmuje od PZL obsługę Żabki, która rusza z nową platformą komunikacyjną

(AMS, 14.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.