Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

110 prac na short liście Złotych Spinaczy

Laureatów tegorocznej edycji Złotych Spinaczy poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 2 grudnia (fot. materiały prasowe)

Spośród rekordowej liczby 445 zgłoszeń do jubileuszowej, 20. edycji Złotych Spinaczy jury wybrało 110 prac. Zostały one zakwalifikowane do II etapu i będą rywalizować o nagrody.

Najwięcej nominacji otrzymały agencje: MSL Group (13 nominacji), Grupa Komunikacja Plus (7 nominacji) oraz Linkleaders (6 nominacji).

Czytaj też: 180heartbeats+JvM Agencją Roku KTR, DDB Warszawa i Havas Media też świętują

W kategoriach głównych i sektorowych jurorzy będą mogli przyznać Złote, Srebrne i Brązowe Spinacze, natomiast w trzech kategoriach specjalnych wyłącznie Złote Spinacze.

Ponadto przyznany zostanie Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w Konkursie”, a więc podmiotu, który zdobędzie najwięcej punktów za wszystkie otrzymane nagrody. W celu wyłonienia zwycięzcy organizator sporządzi ranking nagrodzonych w konkursie podmiotów, według punktacji określonej w regulaminie.

Laureatów tegorocznej edycji Złotych Spinaczy poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 2 grudnia.

Pełna lista nominowanych projektów znajduje się na stronie www.zlotespinacze.pl.

Czytaj też: Ruszyła rządowa kampania ws. szczepień COVID-19. "Komunikat powinien być klarowniejszy"

(AMS, 10.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.