Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

X-kom uruchamia konto na BeReal

Za prowadzenie profilu odpowiada dział marketingu x-kom (fot. materiały prasowe)

X-kom – jako jedna z pierwszych marek w Polsce – zdecydowała się na założenie konta w aplikacji BeReal.

W BeReal użytkownicy dostają powiadomienie o losowej porze dnia i mają dwie minuty na zrobienie zdjęcia wykorzystującego zarówno przedni, jak i tylny aparat, a następnie opublikowanie go na profilu. Ten rodzaj aplikacji wywodzi się z idei "true social", ponieważ nie pozwala na wybieranie wyjątkowych momentów w życiu użytkowników, a raczej wymusza na nich naturalne postowanie.

Czytaj też: Prezes UOKiK wydał rekomendacje dla influencerów, reklamodawców i agencji PR (pełna treść dokumentu)

Kacper Kapsa, new media manager spółki, wyjaśnia, że marce zależy, aby aktywnie wykorzystywać nowe aplikacje społecznościowe pojawiające się w sieci. 

Na profilu marki będą pojawiały się nowe urządzenia oferowane w sklepie x-kom, a także materiały o kulisach pracy w biurze marki. Przypomnijmy, że x-kom był jedną z pierwszych marek w naszym kraju, które wykorzystywały potencjał TikToka. Profil marki na BeReal będzie prowadzony przez wewnętrzny zespół marketingowy marki.

Czytaj też: Tarczyński oficjalnym sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski

(KAP, 27.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.