Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Viaplay szykuje pierwszą komedię w Polsce

W rolach głównych występują aktorki młodego pokolenia - Agnieszka Więdłocha i Vanessa Aleksander (fot. Karolina Grabowska/Viaplay)

Serwis streamingowy Viaplay rozpoczyna zdjęcia do pierwszej polskiej komedii Viaplay Originals – "Klątwy" w reżyserii Tomasza Koneckiego, twórcy "Lejdis" i "Ciała".

Według zapowiedzi "Klątwa" to zabawna i przewrotna historia opowiadająca o sile kobiet, siostrzanej miłości i rodzinnych więzów. Film powstaje na podstawie scenariusza Julity Olszewskiej.

Czytaj też: Premiera pierwszego polskiego serialu Viaplay w 2023 roku

W rolach głównych występują Agnieszka Więdłocha i Vanessa Aleksander. Ponadto widzowie zobaczą: Danutę Stenkę, Annę Nehrebecką, Iwonę Bielską, a także Rafała Rutkowskiego, Piotra Trojana i Philippe'a Tłokińskiego.

Producentem filmu jest Wonder Films, dom produkcyjny stworzony przez Klaudiusza Frydrycha, Krzysztofa Raka i Ingę Kruk. Producentką wykonawczą ze strony Viaplay Group jest Małgorzata Jurczak.

Czytaj też: Związki zawodowe RASP wzywają zarząd do waloryzacji wynagrodzeń w związku z inflacją

(KOZ, 01.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.