Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ministerstwo Zdrowia poszukuje agencji do kampanii przeciwko wyrobom tytoniowym

Kampania ma być kierowana przede wszystkim do młodych osób (fot. Reza Mehrad/unsplash)

Ministerstwo Zdrowia uruchomiła konkurs ofert, w którym wybierze agencję reklamową odpowiedzialną za realizację ogólnopolskiej kampanii, która ma zniechęcać do sięgania po wyroby tytoniowe.

Kampania ministerstwa ma być skierowana do młodzieży. Wybrana agencja będzie odpowiedzialna za jej stworzenie w oparciu o analizę raportów dotyczących używania tytoniu przez młodzież. Jej celem będzie podnoszenie świadomości wśród młodych rodzin, opiekunów, dziennikarzy, wydawców oraz osób mających wpływ na przekazy medialne. Kampania ma skupiać się na stronie internetowej przygotowanej przez agencję, do której będą kierowały spoty reklamowe i działania w digitalu.

Oferty będą oceniane na podstawie dwóch kryteriów: uzyskania większej niż 1 mln liczby odwiedzin strony (40 proc. oceny) oraz ceny (60 proc.).

Oferty można składać poprzez portal zakupowy zamawiającego do 22 sierpnia br.

(KAP, 28.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.