Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Publicis i VMLY&R na short liście Gerety Awards

Ogłoszenie zwycięzców Gerety Awards zaplanowano na 6 września (fot. materiały prasowe)

Publicis Worldwide Poland i VMLY&R Poland są na liście nominowanych w konkursie Gerety Awards.

Publicis trafiła na krótką listę nominowanych za projekt "Najmłodszy headhunter na świecie" zrealizowany dla Fundacji K.I.D.S. To kampania rekrutacyjna oparta na idei wolontariatu kompetencyjnego. W role headhunterów wcieliły się dzieci z doświadczeniem szpitalnym, które dzięki spersonalizowanym filmom zrekrutowały na LinkedIn całkowicie za darmo 103 ekspertów. Praca jest nominowana w kategorii Health (digital).

Czytaj też: Wojtek Sawicki i VIP team w kampanii x-komu i Fundacji Avalon dla Microsoftu

VMLY&R została nominowana za projekt „Pierwsza pomoc ludzkości” przygotowany we współpracy z Bankiem BNP Paribas i Polskim Czerwonym Krzyżem. To eksperyment społeczny sprawdzający, czy w obliczu zagrożenia jesteśmy w stanie przełamać stereotypy, by ratować życie uchodźcy, bezdomnego czy osoby niebinarnej. Nominacja w kategorii Work for good (Alternative).

Na short listę Gerety Awards trafiło 314 prac z 37 krajów. Ogłoszenie zwycięzców zaplanowano na 6 września.

Gerety Awards to międzynarodowy konkurs reklamowy, którego twórcami są Lucía Ongay i Joe Brooks, przez lata związani z Epica Awards. Ambasadorkami i jurorkami w konkursie są wyłącznie kobiety.

Czytaj też: Influencerzy są pozytywniej postrzegani przez konsumentów niż celebryci

(AMS, 15.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.