Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

MullenLowe z kampanią promującą multikanałowość Provident Polska

Za zakup mediów odpowiada agencja mediowa OMD (fot. materiały prasowe)

Agencja MullenLowe przygotowała kolejną odsłonę kampanii firmy pożyczkowej Provident, opartej na piosence "Mam plan". Spot reklamowy nawiązuje do polskiego folkloru i ma na celu promocję multikanałowości marki.

W działaniach reklamowych firma pokazuje, jak odpowiada na potrzeby grup klientów o zróżnicowanych preferencjach zakupowych, którzy mogą otrzymać pożyczkę przez telefon, internet czy bezpośrednio u doradcy.

Czytaj też: Hirek Wrona odpowiada za komunikację firmy Dobre Wina

Reklama została przygotowana w trzech wersjach – w formie 30-sekundowego spotu, a także dwóch 15-sekundowych. Krótsze spoty skupiają się na innych aspektach tej samej kampanii, są także spójne pod względem wizualnym oraz muzycznym.

Kreacją i przygotowaniem kampanii zajęła się agencja MullenLowe, a za mediaplany i zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD. Działania są prowadzone w telewizji, internecie i kinach.

Czytaj też: Rząd do promocji służby cywilnej wybrał Grupę RMF, ZPR, Polskie Radio, TVP i Polsat

(KAP, 03.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.