Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 18, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Świąteczna reklama Play bez Barbary Kurdej-Szatan

(fot. Piotr Molecki/East News)

W najnowszej, świątecznej kampanii marki Play, nie występuje Barbara Kurdej-Szatan. Firma zapewnia "Presserwis", że nie ma to związku z tym, co aktorka napisała w mediach społecznościowych o polskiej Straży Granicznej.

Na początku listopada występująca w reklamach sieci komórkowej Play aktorka Barbara Kurdej-Szatan - używając wulgaryzmów - skrytykowała postępowania Straży Granicznej wobec dzieci imigrantów. Potem wpis usunęła i przeprosiła, a firma zdystansowała się od jej komentarza. "Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play" - napisano na twitterowym koncie marki.

Barbara Kurdej-Szatan nie występuje w najnowszym spocie

Jednak w najnowszym telewizyjnym spocie reklamowym sieci Play, który trafił do emisji 12 listopada, występuje już tylko Maciej Łagodziński. Dotychczas wspólnie z Kurdej-Szatan tworzył parę sprzedawców w salonie Play - bohaterów kampanii realizowanej w ramach tej samej platformy komunikacyjnej od niemal dekady.

Play zapewnia, że nieobecność Kurdej-Szatan nie ma żadnego związku z zaistniałą sytuacją kryzysową z udziałem aktorki.

- Kampanie reklamowe ustalane są z wyprzedzeniem, zatem ta obecnie emitowana w mediach jest efektem wcześniejszego planowania - zapewnia Ewa Sankowska-Sieniek, kierowniczka biura prasowego Play.

W innym, świątecznym spocie reklamowym Play, który trafił do emisji wcześniej, Kurdej-Szatan wystąpiła.

Jacek Kurski: Barbara Kurdej-Szatan nie wystąpi w TVP

W związku z wpisem Barbary Kurdej-Szatan o Straży Granicznej, prezes TVP Jacek Kurski zapowiedział, że aktorka serialu "M jak miłość" nie wystąpi już w Telewizji Polskiej. Kurdej-Szatan w serialu TVP 2 "M jak miłość" gra rolę Joanny Chodakowskiej. Prowadziła takie programy TVP, jak "Kocham cię, Polsko!", "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Była również współprowadzącą pierwszej polskiej edycji tanecznego show "Dance Dance Dance".

(AMS, 18.11.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.