Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 18, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Internetowe porady Roberta Makłowicza" - OLX startuje z kampanią edukacyjną

Robert Makłowicz edukuje odbiorców na temat zagrożeń czyhających w sieci (screen YouTube.com/Havaswarsaw)

OLX startuje z kampanią edukacyjną i przestrzega przed oszustwami w sieci.

Od wczoraj (18 października) trwa kampania edukacyjna serwisu OLX. Głównym bohaterem spotów jest Robert Makłowicz, który edukuje odbiorców na temat zagrożeń czyhających w sieci. Za koncepcję kreatywną odpowiada agencja Havas Warsaw, a spot zrealizował dom produkcyjny Lucky Luciano. Działania reklamowe obejmują internet.

„Internetowe porady Roberta Makłowicza” to kampania, w której  OLX identyfikuje potencjalne rodzaje oszustwa, z którymi mogą spotkać się wszyscy użytkownicy w wirtualnym świecie: socjologiczne manipulacje, wyłudzenie przedpłaty, phishing, czy kradzież tożsamości. Cztery spoty opowiadają historię czterech bohaterów o nietuzinkowych pasjach związanych nie tylko z jedzeniem. Osoby te doświadczyły w internecie próby oszustwa, ale dzięki swojej czujności nie dały złapać się w pułapkę.

(AMS, 18.10.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.