Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szymon Majewski nie wystąpi już w reklamach Plusa

Szymon Majewski przez kilka lat był twarzą sieci Plus (screen: YouTube/PlusPL)

Polkomtel definitywnie zakończył współpracę z Szymonem Majewskim przy reklamach marki Plus.

Szymon Majewski w reklamach Plusa występował od 2016 roku, za realizacje tych kampanii odpowiadała agencja Scholz & Friends (obecnie Freundschaft). Początkowo Majewski reklamował także Plusa na Kartę, ale po wygraniu obsługi tej marki przez agencję Brain Majewskiego zastąpił Igor Kwiatkowski, współzałożyciel Kabaretu Paranienormalni. Obecnie w kampanii Plusa na Kartę występuje aktor Tomasz Karolak.

Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Grupy Polsat Plus, przyznał, że współpraca z Szymonem Majewskim w zakresie reklamowania przez niego marki Plus została zakończona definitywnie. Obecnie nowym ambasadorem marki Plus jest aktor Wojciech Mecwaldowski, który w reklamach występuje od sierpnia.

Nie jest jeszcze natomiast przesądzona kwestia współpracy marki SmartDom z jej dotychczasowymi ambasadorami: aktorami Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakiem. Jak wyjaśnił Matwiejczuk, choć teraz w kampanii zastąpili ich inni celebryci, nie jest wykluczone, że Brodzik z Wilczakiem pojawią się w jej kolejnych odsłonach.

W obecnie realizowanej kampanii skierowanej do klientów Polsat Box – "Wybierz swoje wszystko" (w ramach programu SmartDom) występują m.in. Sanah i Antoni Królikowski.

(AMS, 29.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.