Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Wojtusik odchodzi z Grupy Radiowej Agory

Łukasz Wojtusik był związany z Grupą Radiową Agory przez 16 lat (screen: YouTube/KBF)

Z Grupy Radiowej Agory odchodzi po 16 latach dziennikarz Łukasz Wojtusik.

- Łukasz Wojtusik złożył wypowiedzenie i pracuje z nami tylko do końca sierpnia - informuje Anna Wacławik-Orpik, dyrektorka i redaktorka naczelna lokalnego newsroomu Grupy Radiowej Agory. Sam Wojtusik odejścia nie komentuje, nie ujawnia także dalszych planów zawodowych.

Łukasz Wojtusik w czasie pracy w Grupie Radiowej Agory był szefem krakowskiego newsroomu, dziennikarzem i reporterem, przygotowywał m.in. informacje kulturalne na antenę Tok FM. Do końca 2020 roku miał w tej stacji audycję "Krakowskie Przedmieście", był jednym z autorów audycji "Poczytalni". Prowadzi też swój własny podcast literacki "Alfabet Wojtusika".

W 2013 roku Wojtusik został uznany za najlepszego dziennikarza kulturalnego przez kapitułę Nagrody Dziennikarzy Małopolski.

(KOZ, BKS, 13.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.