Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 20, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Festiwal Cannes Lions przełożony na październik

Cannes Lions to międzynarodowy festiwal dla branży kreatywnej i reklamowej(screen: YouTube/Cannes Lions International Festival of Creativity)

Festiwal Cannes Lions miał odbyć się pod koniec czerwca, ale organizatorzy poinformowali właśnie o przeniesieniu go na jesień. Nowy termin to 26-30 października.

Jeszcze kilka dni temu organizatorzy zapewniali, że mimo epidemii koronawirusa festiwal odbędzie się zgodnie z planem, a w najgorszym przypadku inna decyzja zostanie podjęta w połowie kwietnia. W związku z rozwojem epidemii już teraz jednak postanowiono przenieść imprezę. - Wszystkie karnety, ustalenia sponsorskie i rezerwacje zostaną przeniesione i zachowają ważność. Nowe terminy zgłoszeń i obrad jury będą wkrótce na nowo ogłoszone. Planowane jest ich wydłużenie - zapewniono w oświadczeniu.

Cannes Lions to największy międzynarodowy festiwal dla branży kreatywnej i reklamowej.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(MAC, 20.03.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.