Dział: PRASA

Dodano: Październik 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Redakcje "CD-Action" i "PC Format" wkrótce zostaną połączone

Redakcje "CD Action" i "PC Format" mają po połączeniu pracować w tych samych składach osobowych

Wydawnictwo Bauer od listopada połączy redakcje magazynów "PC Format" i "CD-Action" w jedną platformę redakcyjną pod nazwą Tech. Jej redaktorem naczelnym będzie Adam Chabiński, szef "PC Format".

Zastępcą Chabińskiego i redaktorem odpowiedzialnym za magazyn "CD-Action" będzie Michał Kuszewski. Jak pisaliśmy w środę, redaktorem naczelnym "CDA" z końcem października przestanie być Dawid Bojarski.

- W naszym wydawnictwie działają już takie platformy w przypadku poradników, pism TV i motoryzacyjnych. Nie jest to nowość, tylko konsekwencja - zapewnia Maciej Brzozowski, dyrektor public relations Bauer Media.

Wydawnictwo zapewnia, że wszyscy pracownicy obu redakcji będą przeniesieni do utworzonej właśnie struktury. Bauer nie podaje, ile osób będzie pracować w platformie, ale zaznacza, że reorganizacja nie wiąże się ze zwolnieniami.

W 2018 roku Wydawnictwo Bauer sp. z o.o. i sp. k. zanotowało zysk netto w wysokości 94,4 mln zł.

Galeria: "Watchmen" w HBO

(JSX, 17.10.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.