Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 18, 2025

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Drugi sezon reality show "Żona dla Polaka" w zimowej ramówce TVP 1

Miejscem akcji drugiego sezonu "Żony dla Polaka" będzie Toronto (screen: Endemolshine.pl)

TVP 1 w zimowej ramówce umieści drugą edycję reality show "Żona dla Polaka" – ustalił "Presserwis".

Bohaterami programu są mężczyźni polskiego pochodzenia mieszkający za granicą, którzy w poszukiwaniu miłości zapraszają kandydatki na partnerki do swoich domów. Pierwsza edycja rozgrywała się w Chicago w Stanach Zjednoczonych, a miejscem akcji drugiej będzie Toronto w Kanadzie. Emisja nowej serii rozpocznie się w styczniu.

Czytaj też: Talk-show Macieja Orłosia "Daję słowo" wróci wiosną do TVP 1 z trzecim sezonem

Premierowy sezon "Żony dla Polaka", nadawany w niedziele o 20.20 od 5 stycznia do 23 lutego 2025 roku, oglądało w TVP 1 średnio 1,02 mln widzów (dane Nielsen Media).

Jak podawała podczas konferencji VideoWars Joanna Nowakowska, prowadząca serwis ScreenLovers, "Żona dla Polaka" to jedna z dwóch - oprócz "The Floor" (TVN) – tegorocznych nowości rozrywkowych, których widownia zgromadziła co najmniej 1 mln widzów. W 2024 roku tego progu nie przekroczyła żadna nowa produkcja.

Producentem "Żony dla Polaka" jest Endemol Shine Polska.

Czytaj też: TVP World wśród możliwych alternatyw dla mediów, którym USA odmówiły finansowania

(KOZ, 18.11.2025)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.