Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 11, 2025

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Będzie zimowy sezon programu "To jest grane" Marka Sierockiego w TVP 2

Program "To jest grane" to m.in. przegląd list przebojów i rozmowy z artystami (screen: Vod.tvp.pl)

TVP 2 planuje pokazać zimą kolejny sezon programu Marka Sierockiego pt. "To jest grane".

Sierocki potwierdził tę informację "Presserwisowi". Emisja ma rozpocząć się w piątek 2 stycznia. Pasmo emisji nie zostało jeszcze ujawnione. Jesienna seria zakończy się natomiast 21 listopada.

Czytaj też: TVP Wilno bez kontynuacji programu "Czas na przebój". Biuro prasowe potwierdza

Rok temu zimowy sezon ruszył w sobotę, 4 stycznia. Według Nielsen Media śledziło go średnio 202 tys. widzów.

Po zmianie władz w Telewizji Polskiej, która nastąpiła pod koniec 2023 roku, Marek Sierocki przestał się pojawiać w "Teleexpressie", gdzie od lat miał kącik muzyczny (zastąpił go Mateusz Jędraś). Nie prowadzi już też "Szansy na sukces" (do programu wrócił Artur Orzech). Sierocki dostał za to własny program "To jest grane", m.in. z przeglądem list przebojów i rozmowami z artystami.

Czytaj też: TVP zapowiedziała, że ogranicza współpracę z szefową Rady Programowej, choć władze spółki i tak nie uczestniczą w jej posiedzeniach

(MNIE, 11.11.2025)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.