Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 23, 2007

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Betlej & Partners – nowa agencja Jarosława Betleja

Grupa Komunikacyjna Betlej & Partners – to nazwa nowej agencji Jarosława Betleja, do niedawna prezesa i współwłaściciela agencji reklamowej Aha.

Rozstając się z agencją reklamową Aha, Jarosław Betlej sprzedał 33 proc. swoich udziałów w tej firmie. Właśnie rozpoczyna działanie jego nowa firma reklamowa – Grupa Komunikacyjna Betlej & Partners. Oprócz agencji reklamowej w jej skład wchodzi firma interaktywna – Upstrean. Współwłaścicielką Betlej & Partners jest Agnieszka Stefaniuk, która była dyrektorem kreacji w Aha. Szefuje ona kreacji także w nowej agencji, która zatrudnia obecnie pięć osób. Nie ma na razie żadnego klienta.

(MAZ, 23.03.2007)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.