Edward Miszczak, Luiza Zając, Eryk Szulejewski i Marta Lica wśród twórców pasma śniadaniowego Polsatu
Studio programu powstało w jednej z hal Grupy Polsat Plus przy ul. Łubinowej w Warszawie (fot. Krystian Szczęsny/Polsat)
Telewizja Polsat ujawniła twórców pasma śniadaniowego "Halo tu Polsat", które rusza 30 sierpnia.
Za pomysł programu odpowiadają dyrektor programowy Telewizji Polsat Edward Miszczak i Luiza Zając, była producentka wykonawcza "Dzień dobry TVN". Zając jest też producentką "Halo tu Polsat". Dyrektorem ds. produkcji jest natomiast Eryk Szulejewski, związany od lat ze stacją m.in. jako producent wykonawczy.
Z kolei producentką wykonawczą została Marta Lica, która w Polsacie była już producentką wykonawczą m.in. "Farmy" i "Naszego nowego domu". Producentem kreatywnym jest Maciej Piotrowski, w przeszłości m.in. scenarzysta TVN i producent kreatywny oraz reżyser w firmie producenckiej Rochstar.
Gospodarzami m.in. Cichopek, Kurzajewski i Ibisz
Kierowniczką produkcji "Halo tu Polsat" została Dagmara Czernicka, z Polsatem związana od grudnia, wcześniej pracowała m.in. w 4fun Media.
Czytaj też: Maciej Kurzajewski dołącza do Polsat Sport. Poprowadzi programy o Igrzyskach Paralimpijskich Paryż 2024
Za scenografię odpowiada Anna Mioduszewska, twórczyni scenografii programów telewizyjnych i eventów (np. "Wielkiego Kolędowania z Polsatem"), za oprawę graficzną – Maciej Burzykowski, broadcast designer w Telewizji Polsat, a za oprawę muzyczną – gitarzysta i kompozytor Michał Kush. Reżyserem obrazu jest Piotr Kajszczak, realizator wizji m.in. Polsat Hit Festiwal.
Gospodarzami programu będą: Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maciejem Rockiem.
Program będzie nadawany od 30 sierpnia od piątku do niedzieli w godz. 8-11. Studio programu powstało w jednej z hal Grupy Polsat Plus przy ul. Łubinowej w Warszawie. W programie będzie uczestniczyć publiczność, która będzie śledzić go z antresoli.
Czytaj też: Atomowy Polsat. 16 mld długu nie przeszkadza Solorzowi marzyć o elektrowni atomowej
(MNIE, 28.08.2024)