Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były prezenter TVP Aleksander Sikora dołączył do Polsatu. Weźmie udział w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Aleksander Sikora był m.in. współprowadzącym "The Voice of Poland", "Wkręceni w randkę", "You can dance - nowa generacja" (screen: YouTube/TVP VOD)

Aleksander Sikora, który był twarzą wielu programów rozrywkowych za czasów, gdy Telewizja Polska była kontrolowana przez Prawo i Sprawiedliwość, dołączył do Telewizji Polsat. Weźmie udział w "Twoja twarz brzmi znajomo".

Na antenie Polsatu zadebiutował w minionym tygodniu. Był współprowadzącym Festiwal Piękna 2024. "Oficjalnie potwierdzamy, że Aleksander Sikora dołącza do rodziny Polsatu" – tak zapowiedziano go kilka dni temu w social mediach Polsatu.

Czytaj też: Maksymilian Maszenda z byłej ekipy "Wiadomości" TVP idzie do Telewizji Republika

We wtorek potwierdzono z kolei, że Sikora będzie jednym z uczestników 21. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo", która pojawi się w jesiennej ramówce. Wezmą w niej też udział: aktor Jakub Szyperski, aktorka Barbara Wypych, piosenkarz Bartosz Wrona, aktorka Joanna Osyda, piosenkarka Reni Jusis, aktor Damian Kret oraz aktorka i piosenkarka Patricia Kazadi.

Aleksander Sikora był m.in. współprowadzącym "The Voice of Poland", "Wkręceni w randkę" i "You can dance – nowa generacja" w TVP. Komentował też Konkursy Piosenki Eurowizji (z Markiem Sierockim). W parze z Małgorzatą Tomaszewską był gospodarzem "Pytania na śniadanie" TVP 2. Został odsunięty od prowadzenia porannego programu przez nową szefową redakcji Kingę Dobrzyńską. Na początku kwietnia oficjalnie ogłosił zakończenie współpracy z TVP, choć już od dłuższego czasu nie pojawiał się w żadnym z programów nadawcy.

Czytaj też: Sąd uchylił karę nałożoną przez Świrskiego na Tok FM za krytykę podręcznika do HiT

(MNIE, 10.07.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.