Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 24, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat wznawia teleturniej "Awantura o kasę". Prowadzącym ponownie Krzysztof Ibisz

Prowadzącym ponownie będzie Krzysztof Ibisz (fot. materiały prasowe)

Telewizja Polsat wznawia teleturniej "Awantura o kasę". Prowadzącym ponownie ma być Krzysztof Ibisz.

Informację o powrocie programu podał należący do Grupy Polsat Plus serwis Pomponik.pl. Z naszych ustaleń wynika, że teleturniej może trafić na główną antenę Polsatu. Nie zdecydowano jeszcze, czy do ramówki jesiennej, czy później.

Czytaj też: Wojskowy reality show "Siły specjalne Polska" w jesiennej ramówce Polsatu

Jak ustaliliśmy, do prowadzenia był wstępnie przymierzany Filip Chajzer. Ostatecznie jednak tę rolę powierzono Krzysztofowi Ibiszowi, który był gospodarzem wszystkich poprzednich odcinków.

"Awanturę o kasę" nadawano w latach 2002-2005 w Polsacie. W programie rywalizowały ze sobą drużyny. Z kolei w finale zwycięska ekipa mierzyła się z tzw. drużyną mistrzów. W teleturnieju odpowiadano na pytania z różnych dziedzin nauki. Poza wiedzą liczyła się sprawność w licytowaniu. Na pytanie odpowiadała bowiem drużyna, która wygrała licytację. Powstało ponad 200 odcinków. Zrealizowano też odcinki z udziałem studentów z całej Polski.

Za produkcję odpowiadała ATM Grupa.

Czytaj też: Telewizja Republika z rekordowym zyskiem netto w 2023 roku. Sięgnął 3,5 mln zł

(MNIE, 24.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.