Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 21, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojskowy reality show "Siły specjalne Polska" w jesiennej ramówce Polsatu

Format "SAS: Who Dares Wins" wywodzi się z Wielkiej Brytanii (screen: Banijayrights.com)

W jesiennej ramówce Polsatu znajdzie się polska wersja wojskowego reality show "SAS: Who Dares Wins", która będzie nadawana jako "Siły specjalne Polska".

O tym, że Polsat pracuje nad tym programem, informowaliśmy w "Presserwisie" na początku czerwca. Teraz stacja w mediach społecznościowych opublikowała fragmenty programu z zapowiedzią emisji na jesień.

Jak podawaliśmy, nowy program może być nadawany zamiennie z "Ninja Warrior Polska" (np. jeden jesienią, drugi wiosną). Zdjęcia do nowych odcinków "Ninja Warrior Polska" ruszą w lipcu, ale jeszcze nie ustalono, kiedy rozpocznie się ich emisja.

Według Nielsen Media dziewiątą edycję show "Ninja Warrior Polska" oglądało wiosną br. w Polsacie średnio 684 tys. widzów. To o 185 tys. mniej, niż przed rokiem, ale 71 tys. więcej, niż jesienią 2023.

W formacie "SAS: Who Dares Wins" grupa byłych żołnierzy sił specjalnych poddaje grupę cywilów serii testów fizycznych i psychologicznych. Uczestnicy są odcięci od świata zewnętrznego. W programie są np. pozbawiani snu i uczestniczą w testach wytrzymałościowych.

Format wywodzi się z Wielkiej Brytanii, a trafił też m.in. do Australii i Belgii. Polską wersję produkuje Endemol Shine Polska. Program znajduje się w katalogu Banijay, właściciela Endemol Shine Polska.

(MNIE, 21.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.