Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 13, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Focus Nation współracuje ze studiem gamingowym Mighty Koi

Zadaniem Focus Nation w ramach rozpoczętej współpracy ma być zbliżanie świata biznesu do świata gamingu (fot. materiały prasowe)

Agencja Focus Nation rozpoczyna współpracę ze studiem gamingowym Mighty Koi.

Główne obszary współpracy Focus Nation i Mighty Koi to tworzenie i wdrożenie komunikacji 360 w zakresie promocji studia oraz rozwijanych gier. Ponadto zadaniem Focus Nation w ramach rozpoczętej współpracy ma być "zbliżanie świata biznesu do świata gamingu". Agencja odpowiadać będzie za aktywność marek w obszarze uniwersum "Thorgal" i "Nocny Wędrowiec": dedykowane działania zbliżające marki do środowiska gamingowego, zaangażowanie marek w świat gier oraz promocje i rozszerzanie grup odbiorców.

Mighty Koi to polskie studio GameDev założone w 2022 roku. Pracuje obecnie nad dwoma grami - "Thorgal" i "Nocny Wędrowiec”, których oficjalne trailery zostały zaprezentowane 8 marca.

(AMS, 13.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.