Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

RMF FM wysyła siedem osób na Mistrzostw Europy 2024 do Niemiec

Euro 2024 rozpocznie się w piątek 14 czerwca (fot. materiały prasowe)

Do obsługi tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej w Niemczech RMF FM wysyła wóz transmisyjny oraz siedmioosobową ekipę: pięciu dziennikarzy i dwóch producentów-realizatorów.

Euro 2024 obsługiwać będą dziennikarze z redakcji sportowej: Patryk Serwański i Wojciech Marczyk, a także reporterzy "Faktów RMF FM" Kacper Wróblewski i Beniamin Piłat.

Czytaj też: Zysk nadawcy RMF FM wzrósł w 2023 roku o blisko 58 proc. "Zadowalający wynik"

16 czerwca, w dniu pierwszego meczu polskiej reprezentacji, Tomasz Staniszewski poprowadzi specjalne wydania "Faktów RMF FM" z Hamburga, a dzień później – z Hanoweru.

Za obsługę wozu transmisyjnego, który stacja wysyła do Niemiec, odpowiadać będą producenci-realizatorzy Michał Dukaczewski i Jakub Rutka. Relacji wysłanników RMF FM słuchać będzie można codziennie na antenie stacji – w "Faktach" oraz w "Mistrzowskich Faktach Sportowych", które pojawiać się będą sześć razy dziennie. 

Euro 2024 rozpocznie się 14 czerwca i potrwa do 14 lipca.

Czytaj też: Babiarz, Szpakowski i Laskowski wśród komentatorów TVP na Letnich Igrzyskach w Paryżu

(KOZ, 11.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.