Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartosz Józefiak reporterem programu "Uwaga!" w TVN. Współpracował z "Dużym Formatem"

Bartosz Józefiak jest laureatem konkursu European Press Prize 2024. Był nominowany m.in. do Grand Press, Nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej, nagrody Festiwalu Wrażliwego, Vivelo Book Awards (fot. Kamil Misiek)

Bartosz Józefiak, dotychczas ściśle współpracujący z „Dużym Formatem”, od kwietnia pracuje jako reporter programu „Uwaga!” w TVN – dowiedział się „Presserwis”.

Bartosz Józefiak współpracował wcześniej z TVN przy realizacji materiałów dla „Superwizjera”. Z redakcją „Dużego Formatu” związany był od 2016 roku.

Józefiak: "Moim miejscem jest teraz telewizja"

– W "Uwadze" TVN zajmuję się sprawami pracowniczymi i problemami społecznymi – tematami, które były mi bliskie w „Dużym Formacie” – mówi „Presserwisowi” Józefiak.

Czytaj też: Watchdog Polska opublikowała listę wynagrodzeń szefów w TVP. Ale są wątpliwości

– Z żalem pożegnałem się z tą redakcją. Kochałem ją, ale w wyniku ostatnich zmian w „Wyborczej” uznałem, że nie będą wiązał przyszłości z Agorą. Zakładam, że będę dalej pisał do „Dużego Formatu”, ale już z doskoku. Moim miejscem jest teraz telewizja – zaznacza Józefiak.

Dziennikarz współpracował wcześniej także z „Tygodnikiem Powszechnym”, magazynem Weekend.Gazeta.pl oraz OKO.Press. Józefiak jest laureatem konkursu European Press Prize 2024. Był nominowany m.in. do Grand Press, Nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej, nagrody Festiwalu Wrażliwego, Vivelo Book Awards. Jest autorem książek: "Łódź. Miasto po przejściach" (razem z Wojciechem Góreckim) i "Wszyscy tak jeżdżą" oraz "Patodeweloperka. To nie jest kraj do mieszkania". 

Czytaj też: Prawie 4,6 mln widzów w TV śledziło ogłoszenie sondażowych wyników wyborów europejskich

(MZD, 11.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.