Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 10, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Oglądalność programu "Niebezpieczne związki" w TVP Info. Nie wpuszczono Kurskiego

Program prowadzą Dorota Wysocka-Schnepf i Grzegorz Nawrocki (screen: YouTube/TVP Info)

Program publicystyczny "Niebezpieczne związki" ogląda w TVP Info średnio 122 tys. widzów.

Program jest nadawany w czwartki ok. 20.20, od 16 maja. Emitując go, TVP Info ma średnio 1,09 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,52 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 0,62 proc. w komercyjnej 16-59. Najwięcej widzów przyciągnęło na razie wydanie z 30 maja – 141 tys. Dyskutowano w nim m.in. o aferze w Funduszu Sprawiedliwości.

Czytaj też: Oficjalne wyniki: spektakularna porażka Jacka Kurskiego. Przegrał nawet z Koc i Milewskim

Dla porównania, w maju TVP Info miał średnio 1,27 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 0,59 proc. w komercyjnej 16-49 i 0,68 proc. w komercyjnej 16-59.

Program prowadzą Dorota Wysocka-Schnepf i Grzegorz Nawrocki. Cykl porusza tematy wpływu polityki na życie Polaków. W wydaniu z 6 czerwca miał gościć Jacek Kurski z Prawa i Sprawiedliwości, były prezes TVP, ale redakcja "Niebezpiecznych związków" nie zgodziła się na jego udział, tłumacząc, że zniszczył on media publiczne.

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: Kolejna decyzja sądu ws. pieniędzy z abonamentu dla TVP. Wniosek Świrskiego oddalony

(MNIE, 10.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.