Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 08, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat pokaże polską wersję wojskowego reality show "SAS: Who Dares Wins"

Format wywodzi się z Wielkiej Brytanii (screen: Banijayrights.com)

Polsat wprowadzi do ramówki polską wersję wojskowego reality show "SAS: Who Dares Wins" – wynika z nieoficjalnych informacji "Presserwisu".

Jeszcze nie ustalono, czy polska wersja "SAS: Who Dares Wins" zadebiutuje na antenie jesienią, czy później. Z naszych informacji wynika, że mogłaby być nadawana zamiennie z "Ninja Warrior Polska" (np. jeden z nich jesienią, a drugi wiosną).

Czytaj też: Polsat bez "Kabaretu na żywo. Młodzi i moralni". Górski: "Na konflikcie tracą wszyscy"

W lipcu rozpoczną się zdjęcia do nowej edycji "Ninja Warrior Polska", ale nie wiadomo, czy tradycyjnie zostaną nagrane dwa sezony naraz, czy tylko jeden. Według Nielsen Media dziewiątą edycję show "Ninja Warrior Polska" oglądało wiosną br. w Polsacie średnio 684 tys. widzów. To o 185 tys. mniej, niż przed rokiem, ale 71 tys. więcej, niż jesienią 2023.

W "SAS: Who Dares Wins" grupa byłych żołnierzy sił specjalnych poddaje grupę cywilów serii testów fizycznych i psychologicznych. Uczestnicy są odcięci od świata zewnętrznego. W programie są np. pozbawiani snu i uczestniczą w testach wytrzymałościowych.

Format wywodzi się z Wielkiej Brytanii, a trafił też m.in. do Australii i Belgii. Polską wersję produkuje Endemol Shine Polska. Program znajduje się katalogu Banijay, właściciela Endemol Shine Polska.

Czytaj też: "Kuchenne rewolucje" gromadzą w TVN milion widzów. TVN liderem w grupach komercyjnych

(MNIE, 08.06.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.