Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Maj 17, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Coca-Cola partnerem głównym The Next Gen of PR

Zespoły konkursowe PR mogą zgłaszać się do 30 maja (fot. materiały prasowe)

Coca-Cola została partnerem głównym tegorocznej edycji konkursu The Next Gen of PR. Oznacza to, że firma opracuje brief konkursowy.

Celem konkursu Next Gen of PR jest wyłonienie najlepszej kampanii public relations stworzonej w odpowiedzi na brief konkursowy opracowany przez głównego partnera konkursu. Kampanie oceniane mają być według następujących kryteriów: strategia, wdrożenie i spodziewany efekt. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę pieniężną i będzie reprezentować Polskę w międzynarodowym finale, którego organizatorem jest The International Communications Consultancy Organisation.

Konkurs przeznaczony jest dla dwuosobowych zespołów, które zawodowo związane są z branżą public relations, a każdy z uczestników ma mniej niż 35 lat. Zespoły mogą być zgłaszane przez osoby fizyczne oraz podmioty zatrudniające pracowników, np. agencje, korporacje czy NGO poprzez formularz znajdujący się na stronie: Zfpr.conrego.app do dnia 30 maja br. Laureaci zostaną ogłoszeni w czerwcu.

(KAP, 17.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.