Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 13, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat pracuje nad programem randkowym "Dobry czas na miłość"

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Polsat przymierza się teraz do emisji tego programu jesienią 2024 (screen: YouTube/Polsat)

Polsat rozpoczął promocję castingu do nowego programu randkowego. Przygotowano spot, w którym widzowie zachęcani są do zgłaszania się do udziału w tym show.

"Czy Twój rodzic ma trudności w znalezieniu miłości? Podświadomie wiesz, co robi źle i myślisz, że jesteś w stanie mu pomóc? To świetna wiadomość, bo właśnie rusza nowy program randkowy" - można usłyszeć w spocie castingowym.

Na stronie castingowej program ma tytuł "Dobry czas na miłość".

Czytaj też: Wojciech Wybranowski naczelnym Holistic.news. "Wyjście poza polityczne nawalanki”

W programie wezmą udział samotni rodzice, zgłoszeni przez ich dzieci. Uczestnicy zamieszkają wspólnie w domu, a dzieci będą obserwować swoich rodziców, decydując np., kto z kim umówi się na randkę. Zgłaszać mogą się też sami rodzice, którzy mają dobry kontakt ze swoimi dziećmi.

Program powstaje na podstawie formatu "My Mom, Your Dad", który stworzył producent i scenarzysta Greg Daniels z córką Hayley Daniels dla HBO Max. Prawa do formatu nabyło ITV Studios.

Pierwotnie rozważana była emisja tego programu już wiosną 2024. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Polsat przymierza się teraz do emisji tego programu jesienią 2024.

Producentem programu jest Jake Vision.

(MNIE, 13.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.