Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Maj 09, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Kozieł-Pańczyk odpowiada za promocję polskiej prezydencji w Radzie UE

Małgorzata Kozieł-Pańczyk jest menedżerką i ekspertką w zarządzaniu komunikacją strategiczną, kryzysową, digital, PR oraz komunikacją zmiany (fot. Linkedin.com)

Małgorzata Kozieł-Pańczyk od kwietnia br. odpowiada w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów za komunikację i promocję polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej.

Jest menedżerką i ekspertką w zarządzaniu komunikacją strategiczną, kryzysową, digital, PR oraz komunikacją zmiany. Przez lata związana była z TVN 24 i Radiem Zet oraz odpowiadała za komunikację w branżach energetycznej i lotniczej.

Małgorzata Kozieł-Pańczyk ukończyła Wydział Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, studia MBA na Rotterdam School of Menagement oraz kursy filozofii na Edinburgh University i negocjacji na St. Andrews University. Posiada również certyfikat DIMAQ (Digital Marketing Qualification) z IAB.

(MAC, 09.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.