Dział: INTERNET

Dodano: Maj 09, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet rozpoczął akcję "Polska inspiruje Polskę". Portal ma odwiedzić 15 miast i miejscowości

W ramach trzytygodniowej akcji, trwającej do 24 maja, Onet ma odwiedzić 15 miast i miejscowości na trzech trasach o łącznej długości 3,5 tys. km (screen: Wiadomosci.onet.pl)

Redakcja Onetu wyruszyła poza stolicę ze studiem mobilnym. Celem akcji "Polska inspiruje Polskę" jest pokazanie Polski lokalnej, gdzie dzięki zaangażowaniu społeczności dzieją się ciekawe i inspirujące rzeczy. W ramach trzytygodniowej akcji, trwającej do 24 maja, Onet ma odwiedzić 15 miast i miejscowości na trzech trasach o łącznej długości 3,5 tys. km.

Przez trzy tygodnie Onet codziennie ma odwiedzać jedno miasto lub miejscowość i w charakterystycznym miejscu rozstawić studio mobilne. Z każdego odwiedzonego przez Onet miejsca ma powstać program wideo, artykuły redakcyjne i materiały w mediach społecznościowych. Główną reporterką akcji jest Martyna Bielska, dziennikarka Onetu. Towarzyszyć jej będą lokalni dziennikarze.

Onet ma odwiedzić: Białystok, Białą Podlaską, Lublin, Stoczek Łukowski, Łódź, Kleszczów, Częstochowę, Jaworzno, Kraków, Nowy Sącz, Sopot, Gdynię, Słupsk, Trzebiatów, Poznań i Warszawę.

Akcji „Polska inspiruje Polskę” towarzyszy kampania promocyjna realizowana w serwisach Ringier Axel Springer Polska, kinach: Cinema City, Kino Helios, Kinads, radiu: Złote Przeboje, Tok Fm, Antyradio, Meloradio, Radio Zet, Radio Eska i w mediach społecznościowych.

(MAK, 09.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.