Temat: internet

Dział: PRASA

Dodano: Maj 08, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska Press zmienia wizerunek w sieci. Nowe profile w mediach społecznościowych

Polska Press stawia na rozwój swoich profili w mediach społecznościowych (screen: Linkedin.com)

Nowe profile w mediach społecznościowych i nowe, zaktualizowane listy kontaktów redakcyjnych to pierwsze widoczne zmiany w wizerunku Polska Press Grupy.

Jak poinformowało "Presserwis" biuro prasowe Polska Press, grupa zmienia swój wizerunek w sieci. Wszystkie profile tytułów grupy zostały odświeżone i zaktualizowane.

Czytaj też: Kolejnych 80 chętnych na stanowiska redaktorów naczelnych gazet Polska Press

Dużą wagę grupa przywiązuje również do swojego profilu w serwisie LinkedIn, służącym do zdobywania i utrzymywania kontaktów biznesowych. To strategia zgodna z zapowiedziami prezesa Zenona Nowaka, który w rozmowie z "Presserwisem" stwierdził, że pierwszym zadaniem Polska Press po zmianach będzie odbudowanie relacji z lokalnym i regionalnym biznesem.

Grupa zaktualizowała również dane pracowników wszystkich swoich redakcji. Było to konieczne po zmianach personalnych, do których doszło w ostatnich miesiącach. Przy poprzednich, czyli po przejęciu Polska Press przez Orlen, zmiany nie były wprowadzane przez kilka miesięcy, a na listach kontaktowych długo figurowały nazwiska redaktorów naczelnych zwolnionych przez nowy zarząd.

Czytaj też: Kolporter przejął punkty sprzedaży Ruchu i dominuje na rynku dystrybucji prasy

(PAR, 08.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.