Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 24, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Info od dziś będzie nadawał program publicystyczny "Bez trybu. Justyna Dobrosz-Oracz"

Justyna Dobrosz-Oracz w TVP Info prowadzi też "Pytanie dnia" (screen: YouTube/Telewizorek)

Od dziś co środa ok. 20.15 kanał TVP Info będzie nadawał program publicystyczny "Bez trybu. Justyna Dobrosz-Oracz".

"Zastanawiasz się, co ukrywają politycy. Kto kręci. Co naprawdę dzieje się za kulisami. Ten program jest dla ciebie. Pytania bez cenzury, a odpowiedzi bez lania wody. Będziemy przypominać politykom, co mówili i robili. Pokazywać wpadki. Ale przede wszystkim wyjaśniać, by nikt nas nie wpuszczał w maliny. Nazywam się Justyna Dobrosz-Oracz i właśnie wracam do sejmu. Bez trybu" – można usłyszeć w zwiastunie.

Justyna Dobrosz-Oracz: "Ma być kino akcji"

W programie "Bez trybu. Justyna Dobrosz-Oracz" gościć mają reporterzy parlamentarni i eksperci. Politycy mają pojawiać się w krótkich wejściach – z odpowiedziami na konkretne pytania. – Nie gadające głowy. Takich programów jest za dużo. Ma być kino akcji – zapowiada Dobrosz-Oracz.

Czytaj też: Agnieszka Romaszewska zbiera na proces z TVP. "Zrzutki to są dla osób bez pieniędzy"

Dziennikarka z TVP Info związana jest od 1 lutego. Prowadzi m.in. program "Pytanie dnia". Z końcem stycznia odeszła z "Gazety Wyborczej", z którą była związana od 2016 roku. Na Wyborcza.pl pojawiały się jej materiały wideo z sejmu.

Wcześniej z telewizją publiczną była związana od 2000 roku. Pracowała dla "Wiadomości" TVP 1, prowadziła też rozmowy z politykami m.in. w porannym cyklu telewizyjnej Jedynki pt. "Polityka przy kawie". Była także reporterką "Teleexpressu". W styczniu 2016, po przejęciu kontroli nad TVP przez PiS, została zwolniona – ówczesny dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacji Mariusz Pilis miał powiedzieć jej, że "wieje wiatr zmian".

Czytaj też: Zakopane bez koncertu sylwestrowego Telewizji Polskiej. Pierwszy raz od ośmiu lat

(MNIE, 24.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.