Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 22, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łącznie 130 chętnych na stanowiska redaktorów naczelnych tytułów Polska Press

Polska Press wymienia na razie redaktorów naczelnych w trzech makroregionach i jednym regionie (fot. materiały prasowe)

130 zgłoszeń wpłynęło w ramach rekrutacji ogłoszonej na początku kwietnia przez Polska Press. Grupa poszukuje kandydatów na redaktorów naczelnych w trzech makroregionach i jednym regionie.

Jak dowiedział się "Presserwis", Polska Press Grupa zakończyła proces zbierania aplikacji od kandydatów na stanowiska redaktorów naczelnych w Makroregionach: Pomorze, Zachód, Wielkopolska, Kujawsko-Pomorskie oraz w Rzeszowie. Zgłoszenia można było przesyłać do północy 17 kwietnia.

Wyniki rekrutacji w najbliższych tygodniach

W sumie na rekrutację wpłynęło 130 zgłoszeń: 36 w Makroregionie Zachód, 36 w Makroregionie Wielkopolska, Kujawsko-Pomorskie, 35 w Makroregionie Pomorze oraz 23 zgłoszenia w Rzeszowie – poinformowało biuro prasowe PPG.

Czytaj też: "Gazeta Czechowicka" po ponad 23 latach żegna się z czytelnikami. "Zawieszamy wydawanie"

Ogłoszenia wyników rekrutacji można się spodziewać w najbliższych tygodniach.

Polska Press Grupa należąca do państwowego Orlenu obsadza na razie makroregiony i regiony, gdzie już wymieniła naczelnych. W kolejnym rzucie do obsadzenia będą tytuły w Krakowie, Katowicach, Białymstoku, Lublinie i Łodzi. W Białymstoku i Krakowie wydawnictwo ma po dwa tytuły.

Do tej pory nie wymieniono redaktorów naczelnych w Kielcach i Opolu. W Opolu wydawnictwo nie ma pełnej własności "Nowej Trybuny Opolskiej", którą tam wydaje – udziałowcem jest też regionalna "Solidarność".

Czytaj też: Kobieta i życie. W mediach na kierowniczych stanowiskach jest wciąż za mało kobiet

(PAR, 22.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.