Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 17, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezenter BBC stracił oddech na antenie. Chciał zdążyć na audycję i biegł po schodach

Simon King pokazał na X, skąd wzięła się zadyszka, którą zaniepokoił słuchaczy (screen: YouTube/UK Weather Forecas)

Odbiorcy audycji radia BBC 4 zasypali rozgłośnię zapytaniami o stan zdrowia prezentera pogody. Simon King podczas audycji na żywo niemal dusił się na antenie, przez dwie minuty z olbrzymim trudem łapiąc oddech. Obawiano się, że doznał zawału serca.

King opisywał później duszności jako "straszne". Uspokoił jednak, że nie był to efekt kłopotów zdrowotnych, ale tego, że odległość dzielącą od studia musiał pokonać w ogromnym pośpiechu, biegnąc po długich i stromych schodach.

Czytaj też: Książę Harry i Meghan Markle wyprodukują dwa seriale non-fiction dla Netflixa

Na platformie X zamieścił zdjęcie schodów. "Kiedy skończyłem występ telewizyjny, miałem naprawdę mało czasu, więc zdecydowałem się pobiec na górę do studia radiowego… duży błąd" – napisał. Wyjaśnił, że przybył na audycję spóźniony.

Simon King dołączył do Met Office w 2005 roku jako synoptyk Mobile Met Unit, specjalistycznej jednostki prognostów, którzy są również oficerami rezerwy RAF (King służył wcześniej w Royal Air Force). Służył w Iraku, a w sierpniu 2008 został przydzielony do BBC Wheather, w ramach której działał w produkcjach BBC News oraz BBC World.

Czytaj też: Meta usuwa podróbki seksualnych zdjęć tworzone przez sztuczną inteligencję

(MAC, 17.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.