Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 17, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reklamodawcy wracają do Telewizji Polskiej. "Spółka znajduje się na dobrym kursie"

Marcin Gudowicz kieruje Biurem Reklamy TVP od lutego 2024 roku (fot. materiały prasowe)

15 proc. klientów, którzy reklamowali się w Telewizji Polskiej w pierwszym kwartale 2024 roku, przez ostatnie lata było w niej nieobecnych – ujawnia "Presserwisowi" Marcin Gudowicz, dyrektor Biura Reklamy TVP.

– Większa liczba klientów to dla mnie dowód, że nasza spółka, będąca istotnym medium reklamowym dla tak wielu klientów, znajduje się na dobrym kursie – mówi Marcin Gudowicz, dyrektor Biura Reklamy TVP.

Gudowicz: "Docieranie do widzów bez ryzyka"

– Za naszym pośrednictwem reklamodawcy docierają ze swoim przekazem do dużej liczby widzów, którzy są ich potencjalnymi klientami. Bez ryzyka, że ich reklamy pojawią się w sąsiedztwie materiałów, które mogłyby zagrozić ich wizerunkowi – tłumaczy Gudowicz.

Czytaj też: TVP zakończyła rekrutację i chwali się 1913 aplikacjami. Ekspert: "Dobry kierunek, ale wykonanie na 3+"

Ale szef Biura Reklamy TVP zwraca uwagę: – Mimo iż to tak prosta zasada, to wiemy, że nie jest ona czymś, na co można liczyć we wszystkich mediach, zarówno w tych opierających się na User Generated Content, jak i tych emitujących treści redakcyjne.

Marcin Gudowicz kieruje Biurem Reklamy TVP od lutego 2024 roku, wcześniej był jego dyrektorem od 2012 roku do początku 2016. Od września 2017 na czele biura reklamy stała Ewelina Czuba, która po 19 latach odeszła z TVP.

Czytaj też: Maciej Świrski ignoruje ultimatum likwidatora TVP. Termin mija, a pieniędzy nie ma

(KOZ, 17.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.