Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 09, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowa dyrektorka i awanse w Teads Polska. Justyna Żak na stanowisku industry director

Ostatnio Justyna Żak pracowała w TikToku (fot. materiały prasowe)

Justyna Żak objęła stanowisko industry director w globalnej platformie mediowej Teads Polska.

Żak w przeszłości związana była z firmą TikTok Polska, gdzie pracowała jako business partnership manager, zatrudniona była również w Httpool Polska jako multiplatform client partner. We wcześniejszych latach pracowała na stanowiskach sprzedażowych m.in. w Ströer Media i w Biurze Reklamy TVP.

Czytaj też: Jowita Bieda przeszła z Clear Communication do Ministerstwa Cyfryzacji

Ponadto firma Teads awansowała na nowe stanowiska kilka osób z warszawskiego biura: Julita Ziółkowska – z firmą związana od sześciu lat, została country manager w Polsce. Wcześniej pełniła funkcje sales director i commercial director. W ramach zespołu sprzedażowego awansowana została także Małgorzata Dziewulska na stanowisko account director w Polsce.

W regionalnych strukturach promocję otrzymali Katarzynę Kabiesz – na insights director CEE i Paweł Grochowski – na regional publishing director CEE. Dominika Rokosz-Kozica awansowała z kolei na stanowisko senior marketing manager CEE, Jacek Kniaź objął funkcję enterprise & performance lead, a Marcin Łukasiewicz awansował na stanowisko associate director customer experience.

Czytaj też: Mój kawałek podłogi. Rozmowa ze Sławomirem Stępniewskim, CEO w dentsu Polska & CEE

(KAP, 09.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.