Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 26, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Kosewski dołączył do Group One Media w roli eksperta TV

Kosewski jest związany z branżą od prawie pięciu lat (fot. materiały prasowe)

Z początkiem marca do zespołu TV Buying Group One Media (spółki mediowe Group One) dołączył Krzysztof Kosewski w roli eksperta TV.

Krzysztof Kosewski z branżą mediową związany jest od 2019 roku. Doświadczenie zdobywał w zespole Buying Excellence Team Publicis Media, w którym w ciągu czterech lat awansował z roli TV assistant do roli senior TV specialist. Dotychczas pracował m.in. dla takich klientów, jak Aflofarm, Mondelēz International czy PepsiCo.

Czytaj też: AMS wprowadza cyfrową ofertę na globalną platformę programatyczną Broadsign

Do zakresu jego obowiązków w roli TV expert należy kompleksowe zarządzanie zakupem oraz optymalizacja kampanii klientów, kontrola realizacji zobowiązań kontraktowych, automatyzacja procesów i rozwój narzędzi własnych agencji. Kosewski dołączył do zespołu zarządzanego przez Maksymiliana Krefta, buying intelligence manager.

(KAP, 26.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.