Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Marzec 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Jakubiak odwołany z funkcji przewodniczącego Rady Nadzorczej Polska Press

W radzie z Jakubiakiem zasiadali: Magdalena Skowyrska, Marcin Dec i Marcin Jankowski (fot. materiały prasowe)

Tomasz Jakubiak został odwołany z funkcji przewodniczącego Rady Nadzorczej Polska Press. Na czele Rady stanął Paweł Bzowski, prawnik.

Tomasz Jakubiak objął funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej w kwietniu 2021 roku. To prezes PGE Ventures, funduszu działającego w ramach grupy kapitałowej PGE, specjalista ds. marketingu, kiedyś m.in. wiceprezes spółki Presspublica.

Paweł Bzowski to prawnik, adwokat, członek Okręgowej Izby Adwokackiej w Częstochowie, który ukończył też aplikację prokuratorską i pracował w prokuraturze, także na kierowniczych stanowiskach.

W radzie z Jakubiakiem zasiadali: Magdalena Skowyrska, Marcin Dec i Marcin Jankowski.

Przypomnijmy, że 8 marca ogłoszono, że Zenon Nowak, dawny prezes Prasy Śląskiej, regionalnej spółki Polska Press, został powołany na stanowisko prezesa zarządu Polska Press.

Czytaj też: Co by było, gdyby WP lub ZPR Media przejęły Polska Press. "Silna konkurencja, zawirowania"

(TA, 20.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.